O Nas

Najważniejsze jest dobro i zadowolenie pacjenta!

Nasz Zespół

Nasz zespół skupia się na prowadzeniu terapii z kompleksowym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Każdy fizjoterapeuta MReh posiada "prawo wykonywania zawodu" oraz jest zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów działającym przy Krajowej Izbie Fizjoterapeutów.

Co mówią o Nas klienci?

Polecam z całego serca Panią Martę. Wyprowadziła mi rękę po zerwaniu mięśnia dwugłowego czyli bicepsa. Po operacji za długo ręka była unieruchomiona , jednak to nie przeszkodziło w doprowadzeniu ręki do stanu przed wypadku.
Pani Marta jest Specjalista która wie doskonale co trzeba robić i informuje o celu fizjoterapii , czasie potrzebnym do powrotu do zdrowia oraz pokazuje potrzebne ćwiczenia do przerobienia w domu .
Nie boi się wyzwań ;-). Jestem bardzo zadowolony z efektów terapii, bo inni twierdzili ze się nie da…
Moi drodzy , nie warto szukać pomocy gdziekolwiek , trzeba od razu przychodzić do Pani Marty … szkoda czasu i pieniędzy na innych …
Poleciłem już znajomemu Panią Martę i jest mega zadowolony … ale oczywiście oceńcie sami 😉

-  Robert K., Zadowolony Klient

Robert K.

Przyszłam do pani Marty z bólem kolana, którego nie potrafił wyleczyć ortopeda. Po bardzo szczegółowym wywiadzie, został nakreślony plan leczenia. Wystarczyło kilka zabiegów aby kolano wróciło do pełnej sprawności sprzed kontuzji. Terapia miała miejsce już kilka miesięcy temu, a ból do dziś nie powrócił. Bardzo serdecznie polecam panią Martę!!!

-  M.F., Zadowolona Klientka

M.F.

Pani Marta bardzo konkretna, skupiona na problemie pacjenta, słucha, dopytuje, analizuje i pomaga! Czuję się zaopiekowana, czas wizyty wykorzystany w 100%, kompleksowe podejście do tematów z zakresu fizjo. Polecam w 100%.

-  Magdalena B., Zadowolona Klientka

Magdalena B.

Marta Motow-Czyż – ZnanyLekarz.pl