mgr Daria Nagel- ortopedia i wady postawy

Fizjoterapeuta
Brief info

Od dziecka wiedziałam co chcę robić w życiu, a praca z pacjentem daje mi satysfakcję i chęć dalszego rozwoju, aby móc w jak najlepszy sposób pomagać moim pacjentom.

Ukończyłam Szkołę Policealną Fizjoterapii w Chorzowie w której zdobyłam podstawową wiedzę z zakresu masażu i pracy z pacjentem, uzyskując tytuł technika masażysty. Następnie doskonaliłam zdobyte umiejętności na kierunku fizjoterapia w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Już w trakcie studiów zdobywałam doświadczenie pracując między innymi z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz onkologicznymi.
Ukończyłam kursy:
 Manualnego drenażu limfatycznego oraz kompleksowej terapii przeciwobrzękowej
 Masażu tkanek głębokich
 Suchego igłowania
 Techniki powięziowe z wykorzystaniem FDM
 Radiologii kręgosłupa
 Kinesiotapingu
 Flossingu

W pracy z pacjentem wykorzystuję wiedzę zdobytą na kursach stosując techniki indywidualnie dobrane do pacjenta, aby poprawić funkcjonowanie w życiu codziennym.


Robert K.

Robert K., Zadowolony Klient

Polecam z całego serca Panią Martę. Wyprowadziła mi rękę po zerwaniu mięśnia dwugłowego czyli bicepsa. Po operacji za długo ręka była unieruchomiona , jednak to nie przeszkodziło w doprowadzeniu ręki do stanu przed wypadku.
Pani Marta jest Specjalista która wie doskonale co trzeba robić i informuje o celu fizjoterapii , czasie potrzebnym do powrotu do zdrowia oraz pokazuje potrzebne ćwiczenia do przerobienia w domu .
Nie boi się wyzwań ;-). Jestem bardzo zadowolony z efektów terapii, bo inni twierdzili ze się nie da…
Moi drodzy , nie warto szukać pomocy gdziekolwiek , trzeba od razu przychodzić do Pani Marty … szkoda czasu i pieniędzy na innych …
Poleciłem już znajomemu Panią Martę i jest mega zadowolony … ale oczywiście oceńcie sami 😉

M.F.

M.F., Zadowolona Klientka

Przyszłam do pani Marty z bólem kolana, którego nie potrafił wyleczyć ortopeda. Po bardzo szczegółowym wywiadzie, został nakreślony plan leczenia. Wystarczyło kilka zabiegów aby kolano wróciło do pełnej sprawności sprzed kontuzji. Terapia miała miejsce już kilka miesięcy temu, a ból do dziś nie powrócił. Bardzo serdecznie polecam panią Martę!!!

Magdalena B.

Magdalena B., Zadowolona Klientka

Pani Marta bardzo konkretna, skupiona na problemie pacjenta, słucha, dopytuje, analizuje i pomaga! Czuję się zaopiekowana, czas wizyty wykorzystany w 100%, kompleksowe podejście do tematów z zakresu fizjo. Polecam w 100%.